První svatební veletrh nové sezony startuje, tak si ho nenechte ujít, zvlášť pokud plánujete vdavky nebo se chcete ženit. Na svatebním veletrhu pořídíte vše od A do Z.
Promotion


Veletrh Svatební Expo 2013 začíná právě dnes, tedy 8. listopadu, a trvá až do zítřka. Slavnostně tak odstartuje svatební sezonu 2014. Přestože slaví Svatební Expo teprve třetí narozeniny, už se stačilo zapsat do pomyslné mapy svatebních veletrhů.

A proč sem vyrazit? Přehledně a na jednom místě najdete vše, co je potřeba na svatební den připravit. Zároveň se můžete těšit na přehlídky svatebních šatů, které budou probíhat od dnešního odpoledne a během sobotního dopoledne i odpoledne. Kromě toho tu potkáte vizážistky i kadeřníky – nejlepší odborníky ze salonů HCF.

Na veletrhu se také dozvíte, jak vybrat květinovou výzdobu, zahradní stan, pergolu, hudbu, prostě všechno až po nejmenší detaily. Inspirovat se můžete i ve zlatnické sekci. Nechcete svatbu zařizovat sami? K dispozici vám budou koordinátoři, kteří vám pomůžou zařídit svatbu na klíč.

Svatebni_Expo_1_3

Specialitou expa je Svatební Pendl Bus, který vás zaveze na žádané svatební lokace (pro velký zájem si raději místo rezervujte předem). Svatební Pendl Bus doplní svatební koordinátoři a zástupci, kteří vám rádi ukážou fotky, půdorysy i cenové nabídky dalších objektů ideálních pro svatbu a seznámí vás s ukázkovým menu i se scénářem.

Dvoudenní vstupenka v hodnotě 100 Kč bude platná nejen pro vstup do vystavovatelských prostor, ale i pro Svatební Pendl Busy, přehlídky a doprovodný program. Díky ní získáte rovněž slevové kupony a detailní popis všech klíčových hráčů na svatebním poli.

Kdy: 8.– 9. 11. 2013

Kde: Hotel Crowne Plaza Prague, Koulova 15, 160 00 Praha-Dejvice

V kolik: pátek 8. 11. od 15 do 19 hodin, sobota 9. 11. od 10 do 18 hodin

Více informací:www.svatebniexpo.cz