Přejít k hlavnímu obsahu
Horoscope

Beran

21. 3. - 20. 4.

Milí Berani, den více zviditelní na co myslíte a co je pro Vás i určitou vábivou nabídkou. Druhému tím můžete odhalit i to, co Vás více přitahuje a co je tím i Vaší prioritou. Den přeje i spřízněným duším a napomáhá vzájemně se náhodně potkat.

Kariéra

V pracovním prostředí se budete moci zabývat tím, co si den od Vás žádá a co Vy také rádi podpoříte. Den podporuje logické myšlení a vůli něčeho dosáhnout. Dostat se k Vám může i velice intuitivní nový program či konkrétní nová věc, se kterou si snadno poradíte.

Zdraví

Luna se přehoupla do vzdušného znamení Vodnáře. Vnáší do dne více lehkosti bytí a zajímavé tipy, jak a čím si zpříjemnit letní dny. Zdravotně je den zaměřen na dolní části končetin, lýtka, kotníky, žíly a na endokrinní systém. Vhodný je boj proti křečovým žilám a dostatek minerálů a hořčíku.

Láska

V domácím prostředí můžete být již ve víkendových představách a více se soustředit na zážitkové programy, které Vás samotné přitahují. Den otevírá i více zahraničních námětů a to i v souvislosti s dovolenou a cestováním po blízkých krajích. Potěšit Vás může i spontánní pozvánka na kávu.