Přejít k hlavnímu obsahu
Horoscope

Beran

21. 3. - 20. 4.

Milí Berani, zvláštní energie dne nabízí poutavý námět a určitou atraktivitu, která může více zviditelnit i tendenci druhého od něčeho se osvobodit a něco zcela změnit. Dozvědět se tak nečekaně můžete i to, co má druhý za lubem a jaké kroky k tomu podniká.

Kariéra

V pracovním prostředí Vám dnešní informace mohou pomoci něco si ujasnit a tím se i předem připravit na to, co koncem května končí a co je možné aktuálně upřednostnit. Měnit můžete i konkrétní výrobky a případně i kontrolovat záruční lhůty a doby spotřeby.

Zdraví

Luna se přehoupla do vodního znamení Štíra. Nabízí i zajímavé náhody, probouzení přirozené magie a ženské přitažlivosti. Zdravotně je den zaměřen na intimní oblast, močové cesty, vylučovací orgány a na nervový systém. Vhodná je jemná péče o intimní partie a dostatečný příjem tekutin.

Láska

Příjemná květnová sobota nabízí možnost spontánně se rozhodovat a společně si vybírat zážitkové programy. Těšit se můžete i na dnešní rodinné setkání či na výlet, který se může týkat i konkrétní soutěže či srazu.