Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

14.10.2021

Horoscope

Beran

21. 3. - 20. 4.

Milí Berani, citlivěji dnes můžete vnímat i to, kdo Vás chce o něčem přesvědčit a v jakém směru můžete dnes i více argumentovat a vyjadřovat svůj otevřený postoj. Druhý Vás tím může nepřímo nutit o něčem začít jinak přemýšlet a tím se otevřít i jiné možnosti.

AoL icon

Kariéra

Čtvrteční atmosféra dne více zviditelní, s kým máte přátelský profesní vztah a kdo vnímá i příznivou tendenci něco změnit k lepšímu. Den přeje vynalézavosti a možnosti něco šikovného uplatnit a skvěle tím navázat na aktuální požadavky. Více Vás může zajímat oblast vědy a výzkumu a různé odborné a naučné knihy a periodika.

AoL icon

Zdraví

Luna se přehoupla do vzdušného znamení Vodnáře. Vnáší do dne touhu po pravdě a touhu po nezávislosti. Podporuje společenské vztahy a nabízí prostor pro obohacující komunikaci s druhými. Zdravotně je den zaměřen na holeně, lýtka, kotníky, žíly a krevní oběh. Nejsou vhodné dlouhé procházky. Vhodná je jemná masáž lýtek a kotníků a pozornost věnovaná boji proti křečovým žilám.

AoL icon

Láska

V domácím prostředí budete moci zachytit příjemnou a svěží informaci, která Vám může pomoci něco vylepšit nebo zmodernizovat. Zaznamenat můžete i novinku na trhu a mít tím zajímavé překvapení pro druhé na Vánoce. Vydat se můžete i na sběr vlašských ořechů a mít tím i milý důvod někoho sympatického si vzít s sebou.

Promotion