Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

15.09.2021

Horoscope

Beran

21. 3. - 20. 4.

Milí Berani, dnes budete moci něco nového realizovat a to hlavně v oblasti, která Vás zajímá. Více si můžete uvědomit, co jste dovolili pro sebe častěji aktivně pořádat a čím se zabavit. Čekat na Vás může i dojemné překvapení.

AoL icon

Kariéra

V pracovní oblasti budete moci na něco hbitě a obratně reagovat a tím druhému projevit perfektní profesionální připravenost. Nabídnout Vám může někdo z kolegů i změnu směny či jinou sympatickou nabídku, která Vám i něco aktuálně usnadní.

AoL icon

Zdraví

Luna se přehoupla do zemského znamení Kozoroha. Nabízí i téma konzervatismu a v jaké oblasti se to i Vás týká. Zdravotně je den zaměřen na klouby, kosti, vazy, nehty, kolena a na pokožku celého těla. Navštívit dnes můžete i kosmetický salon a tím si potvrdit, jak umíte intuitivně vybrat tu správnou chvíli.

AoL icon

Láska

Příjemná energie dne Vám nabídne nenáročné aktivity, při kterých se budete moci více uvolnit a něčeho nového si všimnout. Potěšit Vás může i změna zaměření. Konkrétní lákavá nabídka zboží Vás může navigovat k tomu, něco si koupit. Neměli byste být v tomto směru k sobě příliš skromní.

Promotion