Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

22.07.2021

Horoscope

Beran

21. 3. - 20. 4.

Milí Berani, dnešní okolní vlivy a vyjádřená pracovitost druhých Vám mile naznačí, jaký významný posun se v určité oblasti odehrál. Sami dohlédnete na to, aby se na něco nezapomnělo a s předstihem včas vyřídilo.

AoL icon

Kariéra

Pracovní doba Vám umožní vnímat i to, jak se druhý stará a co vše je schopný za druhé vyřídit. Potěší Vás vyjádřená kolektivní podpora a snaha dosáhnout co nejlepších výsledků. Určovat se mohou nové podmínky s ohledem na aktuální situaci.

AoL icon

Zdraví

Luna se přehoupla do zemského znamení Kozoroha. Vnáší do dne obnovenou důvěru či jiný podnět, který Vám umožní na něčem se pevně dohodnout. Zdravotně je den zaměřen na klouby, vazy, kosti, nehty a na pokožku celého těla. Není vhodný náročný fyzický sport, který zatěžuje klouby a kolena.

AoL icon

Láska

Dnešní energie dne podporují rodinné zájmy potřebou věnovat se domácímu zázemí. Zabezpečovat dnes můžete i záležitost spojenou s funkčností vrat či brány na chatě či chalupě. V něčem získáte větší pocit jistoty a bezpečí. Potěší Vás možnost na něčem se pevně dohodnout.

Promotion