Přejít k hlavnímu obsahu
Horoscope

Beran

21. 3. - 20. 4.

Milí Berani, den nabízí příležitost zaznamenat svěží informace a podněty k tomu, na něco se začít těšit. I skrze druhé můžete vnímat svěží inspiraci a mít chuť obohatit svůj osobní záměr novou zkušeností. Zvláštní kouzlo večera přináší i tajuplný vliv dnešní Svatojánské noci.

Kariéra

V pracovním prostředí se může více projevit unáhlenost či zbrklé jednání. Energie dne mohou vytvářet iluzi potřeby něco urychlit a nepřímo Vás nutit myslet na dvě věci najednou. Potěšit Vás však může i to, čím se dnes budete zabývat a jakou příležitost Vám to také přinese.

Zdraví

Luna se přehoupla do zemského znamení Býka. Na podvědomé úrovni Vás může i vlastními projevenými kroky přirozeně uzemňovat a umožnit Vám velmi bystře prohlédnout co se Vám vyplatí. Zdravotně je den zaměřen na krk, šíji, hrtan, hlasivky, mandle, uši a na štítnou žlázu. Vhodná je pozornost věnovaná krční páteři a zvolení si cviků, které uvolňují krční páteř.

Láska

Vliv Luny v Býku napomáhá upevnit rodinnou stabilitu a to projevenou snahou druhého o něčem Vás detailněji informovat. Potěšit Vás tak může i to, v jakém směru Vaše děti pokročily a jaké zážitky si chtějí umožnit. Překvapit Vás může i dnešní žádost někoho z dětí.