Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

25.11.2021

Horoscope

Beran

21. 3. - 20. 4.

Milí Berani, ohnivé energie dne podporují bystrou mysl a nabízí spoustu příznivé energie k dopřání si radosti a smyslného prožitku. Pocítit můžete i navýšenou touhu štědře se za něco odměnit a také projevit láskyplnou štědrost vůči druhému.

AoL icon

Kariéra

Čtvrteční pracovní zaměření Vás může i instinktivně nasměrovat k fyzicky a psychicky méně náročné činnosti. Využít můžete příhodné načasování k úspěšnému jednání a svým vyjádřeným temperamentem oslnit druhé. V určitém směru se nevyplatí pospíchat a mít tendenci něco urychlit.

AoL icon

Zdraví

Luna se pohybuje ohnivým znamením Lva. Nabízí možnost projevit zdravé riziko a odvážnou hravost. Podporuje radost ze života a společné srdeční aktivity, která Vás baví a máte je rádi. Zdravotně je den zaměřen na oblast srdce, cév, krevního oběhu, páteře, zádového svalstva a na smyslové orgány. Dopřejte si malý hříšek, který Vám prospěje a který Vám umožní dovolit si i konkrétní luxusní péči.

AoL icon

Láska

V domácím prostředí se dnes můžete těšit na vlastní projev originální tvořivosti a možnosti nenuceně zapojit do domácích aktivit i své děti. Den přeje domácímu pečení vánočního cukroví a spontánní umělecké tvorbě. Mile Vás proto může překvapit projevený netušený talent někoho z Vašich dětí.

Promotion