Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

26.11.2021

Horoscope

Beran

21. 3. - 20. 4.

Milí Berani, dnešními situacemi si můžete více všimnout toho, co nebo kdo má tendenci něco usměrnit nebo jinak vyrovnat do přirozenějšího stavu věcí. Lví energie může více odhalit kolektivní sílu a v jakém směru nemůžete mít něco pod osobní kontrolou a je zapotřebí to přijmout.

AoL icon

Kariéra

V pracovní oblasti Vám dnešní dění může více zviditelnit úspěch a v jakém směru je možné něco efektivně využít. Potěšit Vás může i spravedlivý přístup někoho z vedení a možná velkorysá nabídka. Dnešní informace Vám mohou ujasnit přesnější náplň měsíce prosince a v jakém směru se něco mění.

AoL icon

Zdraví

Luna se pohybuje ohnivým znamením Lva. Podporuje společné srdeční záležitosti a dodává do dne možnost projevit štědrost vůči sobě i svým nejbližším. Zdravotně je den zaměřen na oblast srdce, cév, páteře, zad a na smyslové orgány. Vhodná je láskyplná péče o tělo podpořená kvalitními kosmetickými přípravky.

AoL icon

Láska

Energie dne podporují životní rovnováhu a mohou Vám dnes dopřát možnost něco si společně upravit, přehodnotit a vzájemně si tím i něco moudře regulovat. Černý pátek a jeho akční slevy dnes může také ovlivnit Vaši společnou touhu, něco pěkného si pořídit a někoho tím i na Štědrý den mile překvapit.

Promotion