Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

29.09.2021

Horoscope

Beran

21. 3. - 20. 4.

Milí Berani, dnešními kroky budete moci něco zdárně dokončit či jinak dodělat. Dnešní energie dne Vám pomohou uzavřít konkrétní záležitost, která Vás mohla delší dobu zatěžovat. Celkově budete moci pocítit úlevu a pročištění konkrétní situace.

AoL icon

Kariéra

Profesně Vám i okolní vlivy budou nápomocny něco fakticky shrnout a detailněji uzavřít. Končit může dnes i konkrétní lhůta či jiná povinnost, která souvisí s celkovou uzávěrkou měsíce září. Důležité pro Vás může být i dnešní úřední jednání, došlé potvrzení či jiný podstatný dokument, na který čekáte. Budete moci postřehnout, kdo drží slovo a je spolehlivý.

AoL icon

Zdraví

Luna se přehoupla do vodního znamení Raka. Vnáší do dne i očistný charakter a potřebu od něčeho se již odpoutat a i vnitřně uzavřít. Zdravotně je den zaměřen na trávení, žaludek, žlučník a na játra. Vhodná je lehká strava, která nezatěžuje žaludek a žlučník. Den připomíná i téma spojené s mamografií.

AoL icon

Láska

V domácím prostředí se budete moci věnovat tomu, co je zapotřebí odstranit, odklidit či odvézt. Den připomíná i téma úklidu spojeném s tříděním odpadu a to i ohledně prací na zahrádce. O slovo si může říci kompost a sběr již uschlých rostlin. Podařit se Vám může rozlousknout oříšek a tím i důvod něco se zdárným koncem vyřešit.

Promotion