Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

05.01.2022

Horoscope

Blíženci

22. 5. - 21. 6.

Milí Blíženci, dnešními kroky budete moci zaznamenat příznivou změnu a tím pocítit i to, v jaké oblasti se snažíte něco vylepšit. Luna ve Vodnářích podpoří Váš společenský život a to i možným novým seznámením.

AoL icon

Kariéra

V pracovním prostředí se dnes můžete i detailněji zabývat novými zákony a pečlivě tím i měnit konkrétní údaje ve svém počítači či jinak věnovat pozornost aktuálním změnám. Měli byste mít možnost něco si bystře přizpůsobit a zvolit si i možnost, která Vám pomůže svižně navázat na aktuální situaci.

AoL icon

Zdraví

Luna se pohybuje vzdušným znamením Vodnářů. Zaměřuje pozornost i na veřejný život a na čerpání nových a obohacujících poznatků. Nabízí i téma mobilních aplikací a nových počítačových programů. Zdravotně je den zaměřen na dolní části končetin, lýtka, kotníky a na žíly. Vhodná je pozornost věnovaná žilnímu systému a aktivní pohyb na podporu krevního oběhu.

AoL icon

Láska

Energie dne podporují změny a mohou Vám i v domácím prostředí připravit nečekanou možnost a důvod k tomu, něco spontánně pozměnit. Více se může projevit, v jakém směru se chcete od něčeho osvobodit a jaké podstatné kroky k tomu dnes i děláte. Intenzivněji tuto touhu může zviditelnit i partner či jiný blízký člen domácnosti.

Promotion