Přejít k hlavnímu obsahu
Horoscope

Blíženci

22. 5. - 21. 6.

Milí Blíženci, sobotní čas nabízí v určitém směru i spontánní výzvu. Citlivěji můžete vnímat i nutnost odpočinout si a trochu pozměnit i dnešní plány. Energie dne otevírají téma magie, tajemna a záhad.

Kariéra

V pracovní sféře se dnes může vyskytnout podnět ke změně a k možnosti něco vhodněji upravit, dle aktuální situace. Nečekaně můžete získat i volno či mít možnost odejít z práce dříve domů. Dnešní příchozí informace se mohou dotknout i konkrétní kritiky.

Zdraví

Luna se přehoupla do vodního znamení Štíra. Svým vlivem nabízí náměty, které mohou upozornit na potlačované emoce. Zdravotně je den zaměřen na intimní oblast, močové cesty, vylučovací orgány, konečník a na nervový systém. Dopřejte si čas na rozmyšlenou. Vhodná je jemná péče o intimní partie.

Láska

Dnešní rodinná atmosféra Vám umožní něco si přizpůsobit podle nálady a upřednostnit tím i zábavné programy před praktickými činnostmi. Luna ve Štíru nabízí i určité odhalení a to v souvislosti s tím, co chce sám druhý ukončit a jakým směrem se chce vydat.