Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

14.10.2021

Horoscope

Blíženci

22. 5. - 21. 6.

Milí Blíženci, energie dne Vám může přiblížit, kdo má snahu změnit na něco názor a tím Vám napomáhá nalézt případný kompromis. Vodnářské energie dne vnáší do dne téma, které může zviditelnit různé názorové postoje a jaký nový úhel pohledu tím vzniká.

AoL icon

Kariéra

V pracovní oblasti den může více zviditelnit, kdo má talent k tomu, přesvědčit druhého o své pravdě a kdo tím naznačuje, co nového tím chce vytvářet. Zaznamenat můžete, v jaké oblasti máte tendenci něco změnit k lepšímu a to i ohledně bystrého přístupu k aktuálním novinkám a příchozím informacím. Zaujmout Vás může i odborná kniha, která podporuje i Vaše profesní nápady.

AoL icon

Zdraví

Luna se přehoupla do vzdušného znamení Vodnáře. Napomáhá upevnit společenské vztahy a nabízí prostor pro prohlédnutí momentálních informací, které lze perspektivně využít. Zdravotně je den zaměřen na holeně, kotníky, lýtka, krevní oběh a na žíly. Vhodná je jemná masáž lýtek a kotníků, střídavá sprcha studenou a teplou vodou a pozornost věnovaná žilnímu systému.

AoL icon

Láska

Dnešním rodinným děním můžete nepřímo zaznamenat, kdo z mladší generace zaznamenal skvělou informaci a tím Vám mohl dát milý důvod k tomu, něco vylepšit nebo zmodernizovat. Rozvinout se tak může diskuze o nových plánech a nové perspektivní možnosti. Pozvat Vás může i někdo známý na akci, o které ještě nevíte a která Vás potěší.

Promotion