Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

15.09.2021

Horoscope

Blíženci

22. 5. - 21. 6.

Milí Blíženci, den Vám bude chtít udělat radost a dodat Vám osvěžující energii. Svým vlastním rozhodnutím potvrdíte vztah k sebelásce a k tomu, čeho si velmi ceníte. Těšit se můžete na zajímavý a něčím okouzlující den.

AoL icon

Kariéra

V pracovní oblasti dnes můžete více postřehnout, na co jste se předem svým bystrým úsudkem připravili. Druhý Vás může i obdivovat a dát Vám milou zpětnou vazbu. Budete si moci povšimnout, v čem si sami umožňujete být více mobilní a v jaké oblasti se umíte obratně pohybovat.

AoL icon

Zdraví

Luna se přehoupla do zemského znamení Kozoroha. Vnáší do dne náměty, které se dají realizovat a vedou k určité pravidelné aktivitě. Zdravotně je den zaměřen na klouby, vazy, kosti, nehty a na pokožku celého těla. Vhodná je vyživující péče o nehty a péče o pokožku celého těla.

AoL icon

Láska

Dnešní situace Vás může nasměrovat k aktivitě, která se Vám až tolik nelíbí, ale pro druhého ji rádi absolvujete. Na Vás bude, zda v tomto směru změníte postoj a najdete si způsob, který i Vás baví. Více si můžete všimnout toho, v čem jste se změnili a jakou energii aktuálně vyzařujete na druhé.

Promotion