Přejít k hlavnímu obsahu
Horoscope

Blíženci

22. 5. - 21. 6.

Milí Blíženci, Luna se dnes přehoupla do Vašeho znamení a může Vám i navýšit potřebu organizačně něco zařídit a o něčem důležitém informovat druhé. Zajišťovat můžete i konkrétní rezervaci a dohlédnout na to, aby vše běželo podle Vašeho plánu.

Kariéra

V pracovní oblasti dnes můžete mít příležitost k tomu, být poslem dobrých zpráv a celkově tím podpořit kolektivní atmosféru. Vaše vyjádřená invence může pomoci o něčem již rozhodnout a tím i uzavřít konkrétní téma či projekt.

Zdraví

Luna se přehoupla do Vašeho znamení. Podpoří Vaši bystrost a soustředěnost. Dnešní impuls Vám nabídne možnost něco potřebného druhému pořídit a tím ho i mile překvapit. Zdravotně je den zaměřen na ramena, ruce, paže, dýchací cesty, průdušky a na endokrinní systém. Den přeje i příležitosti zbavit se případného zlozvyku. Citlivěji můžete reagovat na prašné prostředí a cigaretový kouř.

Láska

Dnešní očistné energie dne Vám mohou i skrze dnešní rodinné dění připomenout důležitý detail, na který byste neměli zapomenout. Den napomáhá něco celkově uzavřít a tím si upřesnit i nastávající plány. Vnitřní pocity Vás mohou upozornit na to, na co byste se měli přesněji zeptat a případně si přestat vytvářet mylné představy.