Přejít k hlavnímu obsahu
Horoscope

Blíženci

22. 5. - 21. 6.

Milí Blíženci, den pro Vás může být více významný a může Vám do dne vložit i nové nečekané téma či nové seznámení. Sami můžete pocítit zvýšenou touhu s něčím novým se obeznámit či někoho s někým seznámit.

Kariéra

V pracovním prostředí Vás mohou více zajímat zářijové spojitosti s tím, co aktuálně řešíte a co sami potřebujete mít předem ujasněné. Den napomáhá něco urovnat a tím dospět k harmonickému řešení.

Zdraví

Luna se pohybuje Vaším znamením. Sobota tak může být pro Vás více vzrušující a to i vyjádřenou aktivitou a snahou načerpat co nejvíce zajímavých podnětů. Potěšit Vás může i nové vydání zářijových časopisů. Zdravotně je den zaměřen na plíce, průdušky, ramena, ruce, paže a na endokrinní systém. Využijte navýšené intuitivní vnímání k příjemné péči o tělo, duši a mysl.

Láska

Dnešní situace Vám může zprostředkovat příležitost o něčem novém informovat druhé. Více se můžete zabývat novinkami a sledovat společenský ruch a jaké inspirativní podněty Vám to nabízí. Je možné, že někoho zaslouženě pochválíte či někoho detailněji popíšete.