Přejít k hlavnímu obsahu
Horoscope

Blíženci

22. 5. - 21. 6.

Milí Blíženci, energie dne podporují vztah k rodině a k domovu. Více dnes můžete hovořit o tom, jaké máte představy a co nového byste rádi uskutečnili a kam se letos podíváte. Potěšit Vás mohou i projevené ambice u Vašich dětí.

Kariéra

V pracovní oblasti mohou dnešní situace navracet téma minulých událostí a to i ve směru toho, co se aktuálně vylepšilo či co má tendenci se změnit k lepšímu. Den může více zviditelnit nové okolnosti a to i ohledně příchozího měsíce července.

Zdraví

Luna se přehoupla do zemského znamení Býka. Napomáhá prakticky si skvěle poradit a upřednostnit kvalitu před kvantitou. Zdravotně je den zaměřen na krk, hrtan, hlasivky, mandle, štítnou žlázu, šíji a na smyslové orgány. Vhodné jsou obličejové zábaly, peeling, masáž krku a dekoltu a cviky na uvolnění krční páteře.

Láska

Den přeje pozvánkám a spontánnímu výběru kulturní akce. Měli byste mít příležitost o něčem barvitě vyprávět a detailněji hovořit o Vašich zájmech. Pozor na nevyžádané rady. Sami prohlédnete, co si máte raději nechat pro sebe. Čekat Vás může i určité překvapení, které Vám i dnešní magický vliv Svatojánské noci sám nabídne.