Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

25.11.2021

Horoscope

Blíženci

22. 5. - 21. 6.

Milí Blíženci, čtvrteční situace Vás mohou navádět k určitému odstupu od potřeby druhému v něčem poradit. Intuitivně vycítete, v jaké oblasti si musí druhým něčím projít a tím získat novou životní zkušenost. Sami můžete pocítit navýšený temperament a vnitřní touhu něco nového si vyzkoušet.

AoL icon

Kariéra

Dnešní ohnivé energie dne navýší Vaše pozorovací schopnosti. V průběhu dne si budete moci povšimnout, v jakém směru jednáte instinktivně a to i ve snaze druhému něco zjednodušit. Více se může projevit i tendence něco urychlit a ve spěchu tím i na něco zapomenout. Radost Vám přinese i úspěšný průběh obchodní schůzky.

AoL icon

Zdraví

Luna se pohybuje ohnivým znamením Lva. Podporuje vnitřní oheň a odvážný přístup. Zdravotně je den zaměřen na oblast srdce, cév, páteře, zádového svalstva a na smyslové orgány. Není vhodná fyzicky namáhavá práce, která může více zatížit srdce. Dopřejte si vyživující péči o vlasy a případnou návštěvu kadeřnického salonu.

AoL icon

Láska

V domácím prostředí se může více zviditelnit, co si chce druhý sám prosadit a v jakém směru byste neměli zasahovat do osobního přesvědčení druhého. Den ukrývá moudrý odkaz a vnáší tím do života i určité ponaučení. Potěší Vás společné rodinné aktivity a chuť trochu zhřešit a něčím luxusnějším se potěšit.

Promotion