Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

26.11.2021

Horoscope

Blíženci

22. 5. - 21. 6.

Milí Blíženci, dnešní energie dne podpoří Vaši snahu společně si vytvořit příjemné prostředí. Budete moci projevit velkorysé gesto a umožnit si tím i aktivity, které Vám mohly delší dobu chybět. Těšit se můžete i na adventní výzdobu a společnou kreativní tvorbu.

AoL icon

Kariéra

Páteční pracovní doba Vám umožní bystře zhodnotit aktuální situaci a tím i možnost něco vědomě kontrolovat či jinak korigovat. Den může více zviditelnit celkové hospodaření a dosažené úspěchy. Řešit můžete i plánované výdaje na měsíc prosinec a v tomto směru se na něčem společně dohodnout.

AoL icon

Zdraví

Luna se pohybuje ohnivým znamením Lva. Intenzivněji se projeví srdeční záležitost jedince a v jakém směru ji každý sám za sebe prosazuje a to i s vyjádřeným ohledem na druhé. Zdravotně je den zaměřen na oblast srdce, cév, krevního oběhu, páteře, zad a na smyslové orgány. Dopřejte si přesně to, co Vás vnitřně posiluje a dodává životní energii.

AoL icon

Láska

V domácím prostředí dnes můžete více hovořit o konkrétní nespravedlnosti. Mocné energie dne mohou více zviditelnit vliv zákona a pravomocí. Ohnivá lví energie se bude moci projevit v plné síle a dodat Vám milý důvod k radosti. Více si můžete všimnout toho, v jaké oblasti máte přebytek sil a jakou aktivitou tím můžete druhého podpořit.

Promotion