Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

29.09.2021

Horoscope

Blíženci

22. 5. - 21. 6.

Milí Blíženci, dnes se Vám podaří od něčeho se s lehkým srdcem odpoutat. Pomohou Vám v tom i okolní události a snaha druhých něco celkově již uzavřít. Potěší Vás vyjádřené odpovědné jednání druhého a tím i potvrzení si toho, na koho se můžete spolehnout.

AoL icon

Kariéra

V pracovní oblasti se vynasnažíte dokončit vše, co je aktuálně potřebné a za co jste i osobně zodpovědní. Vynikne Vaše vynaložené úsilí vzájemně si dodat vše potřebné ke zdárnému uzavření měsíce září. Končit může i konkrétní služba či jiná dohoda, která již není perspektivní a v určitém smyslu nenaplňuje Vaše představy.

AoL icon

Zdraví

Luna se přehoupla do vodního znamení Raka. Vnáší do dne upřímnou starostlivost ohledně rodinných zájmů a vzájemné pomoci. Napomáhá pocitově se více vcítit do druhého. Zdravotně je den zaměřen na trávení, žaludek, žlučník a na játra. Vhodná je lehká strava a zvýšený příjem tekutin.

AoL icon

Láska

Dnešní očistné energie dne Vám pomohou nalézt moudrý odkaz uplynulého období a tím i nalezení většího vnitřního klidu. Budete se moci zaměřit na to, co je zapotřebí odklidit, pročistit a odvézt do sběru nebo do tříděného odpadu. Zaměstnat Vás mohou i práce na zahradě spojené s odstraněním uschlých a již odkvetlých rostlin.

Promotion