Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

05.01.2022

Horoscope

Býk

21. 4. - 21. 5.

Milí Býci, dnešními okolními vlivy můžete intenzivněji zaznamenat, co se dnešním den mění a kam Vás konkrétní situace sama navádí k případné změně. Den může více zviditelnit vnitřní touhu od něčeho se osvobodit a něco si pro sebe vylepšit.

AoL icon

Kariéra

V pracovním prostředí dnes můžete detailněji zpracovávat konkrétní změny v zákoně a jaké výhody se tím nabízí. Vybrat si budete moci méně zátěžovou práci a čerpat tím i nové příchozí poznatky a informace. Den přeje studiu a nabízí i téma spojené se vzdělávacími programy.

AoL icon

Zdraví

Luna se pohybuje vzdušným znamením Vodnáře. Přináší příjemný impuls k novému poznání a možnosti něco si spontánně upravit, dle svého uvážení. Zdravotně je den zaměřen na dolní části končetin, lýtka, holeně, kotníky a na žíly. Vhodná je pozornost věnovaná žilnímu systému a aktivní sportovní pohyb.

AoL icon

Láska

Energie dne také nabízí nečekaný zvrat, který ovšem napomáhá dát do pohybu případnou stagnující situaci. Luna ve Vodnáři přitahuje pozornost k veřejnému životu a může Vám dnešním impulsem zprostředkovat i nové seznámení s podobně smýšlející osobou. Více se projeví, v jakém směru se chcete sami něco nového naučit a poznat.

Promotion