Přejít k hlavnímu obsahu
Horoscope

Býk

21. 4. - 21. 5.

Milí Býci, sobotní čas Vám umožní detailněji se zabývat tím, co je možné již pomalu dokončit a co si může vyžadovat i zvýšené úsilí. Více můžete myslet na zahradní práce, které Vás čekají a citlivěji tím vnímat i to, jaké volnočasové aktivity Vám tím utíkají.

Kariéra

V pracovní oblasti Vám sobotní čas umožní něco postupně vyměnit či se zabývat konkrétní reorganizací. Povšimnout si můžete i toho, kdo má tendenci něco ukončit. Dozvědět se tak můžete i to, co koncem měsíce května pro druhého končí.

Zdraví

Luna se přehoupla do vodního znamení Štíra. Napomáhá odhalit Vám dosud skryté informace a tím Vám i ujasnit budoucí konání někoho z Vašich bližních. Zdravotně je den zaměřen na intimní oblast, močové cesty, vylučovací orgány a na nervový systém. Vyhýbejte se stresovému prostředí a zvolte si odpočinkové aktivity.

Láska

Dnešní energie dne mohou vytvářet i určitou paradoxní situaci, která může upozornit i na případný vnitřní konflikt a určitou kritiku či nespokojenost. Dnešní situace Vás může i nepřímo učit vyslovit své pocity a názory hned a nečekat na to, až bude příhodnější chvíle.