Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

14.10.2021

Horoscope

Býk

21. 4. - 21. 5.

Milí Býci, čtvrteční informace mohou i něco změnit a naznačit Vám, kdo o čem novém uvažuje a co tím sleduje. Vodnářské energie mají snahu něco vylepšit, zrekonstruovat a zmodernizovat. V tomto směru můžete být sypmatickou cestou naváděni k tomu, něco v tomto směru podniknout.

AoL icon

Kariéra

Pracovní doba může více zviditelnit, v jaké oblasti Vám i moderní technika nabízí prostor pro nové nápady a různé varianty. Seznamovat se můžete s konkrétním programem a řešit další posloupnosti, co a jak budete moci i nadále prohlubovat a využívat. Den přeje i vědě a výzkumu.

AoL icon

Zdraví

Luna se přehoupla do vzdušného znamení Vodnáře. Podporuje chytré nápady, společenské vztahy a dodává do dne i určitý nádech rebelie. Zdravotně je den zaměřen na lýtka, kotníky, bérce, žíly, krevní oběh a na endokrinní systém. Vhodná je jemná masáž lýtek a kotníků a vyvýšená pozice nohou. Nejsou vhodné delší procházky a dlouhé stání na jednom místě.

AoL icon

Láska

V domácím prostředí Vás dnešní impulsy mohou navádět k menší změně, která i Vám lépe vyhovuje. Bořit se tak může určité dogma, které sami prohlédnete. Všimnout si můžete určité tvrdohlavosti druhého a to i přes veškeré Vámi vyjádřené argumentace. Den připomíná potřebu respektovat pravdu druhého a najít tím i kompromis.

Promotion