Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

15.09.2021

Horoscope

Býk

21. 4. - 21. 5.

Milí Býci, dnešní milou změnou zaměření se pro Vás něco nového otevírá. Určitý naplánovaný program, který Vám nemusel vyhovovat, může být dnes i zrušen či jinak odložen. Získat tím můžete prostor pro to, co Vás zajímá a více vyhovuje.

AoL icon

Kariéra

Dnešní pracovní doba vnáší do dne šanci konkrétní novou možností zkvalitnit své služby či jinak obohatit rutinní práci. Řešit již můžete podzimní dekoraci a mít tak možnost něco perfektně sladit a oživit. Dnešní projevená kreativní vlna nápadů Vám může zaručit i určitý náskok před konkurencí.

AoL icon

Zdraví

Luna se pohybuje zemským znamením Kozoroha. Nabídne Vám svěží důvod k precizní praktické aktivitě, která Vás baví a naplňuje. Zdravotně je den zaměřen na klouby, vazy, kolena, kosti a na pokožku celého těla. Vhodná je vyživující péče o pokožku celého těla. Den je vhodný i na návštěvu kosmetického salonu.

AoL icon

Láska

V domácím prostředí Vám středa umožní plánovat příjemné aktivity spojené s obnovou a zkrášlováním domova a zahrady. Den přináší i milou vzájemnou výměnu darů a nabízí zviditelnění blahobytu a vlastní jedinečné tvorby. Sami budete chtít někomu udělat radost a sdílet s ním radostné pocity.

Promotion