Přejít k hlavnímu obsahu
Horoscope

Býk

21. 4. - 21. 5.

Milí Býci, dnešní energie dne Vás může i nepřímo provokovat k urychlení konkrétních praktických prací, které již chcete mít sami hotové. Vyvíjet tak můžete tlak na partnera a zbytečně si tím přidělávat starosti. Byla by škoda přehlédnout, jaké kouzlo Vám dnes přinese dnešní Svatojánská noc.

Kariéra

V pracovní oblasti Vám mohou i okolní vlivy neplánovaně pomoci s tím, s čím jste si mohli dělat více starostí. Co druhý mohl přehlížet, to se dnes více projeví a může se tím i něco změnit k lepšímu. V určitém směru byste měli mít zelenou a také se chopit příležitosti.

Zdraví

Luna se přehoupla do Vašeho znamení. Potěšit Vás může i to, v jakém směru podporujete své ambice a na co se Vám daří postupně dosáhnout. Zdravotně je den zaměřen na krk, hrtan, mandle, hlasivky, štítnou žlázu a na šíji. Vhodné jsou cviky na uvolnění krční páteře a jemná masáž krku a dekoltu.

Láska

Luna se po obědě přehoupne do Vašeho znamení. Využít můžete její příznivý vliv k aktivitám, při kterých můžete něco zvelebovat a dopřát si tím spokojené pocity. Vymýšlet můžete zpestření rodinného jídelníčku a těšit se na to, co Vás samotné napadne.