Přejít k hlavnímu obsahu
Horoscope

Býk

21. 4. - 21. 5.

Milí Býci, dnes je Váš den D. Pocítit byste měli radost z toho, co se u Vás doma vytváří nového a jak to sami také po praktické stránce podporujete. Vyniknou Vaše organizační schopnosti a starostlivá péče o blízké.

Kariéra

V pracovní oblasti se může více projevit tendence k workoholismu a podvědomé přebírání odpovědnosti druhých na sebe. Umožnit si tak můžete svěží AHA moment a projevenou laskavostí a jasnými argumenty vrátit zpět druhému povinnosti, které mu náleží.

Zdraví

Luna se pohybuje Vaším znamením. Podpoří Vaši potřebu cítit rodinné štěstí a také jej tak vnímat. Je možné, že si také uvědomíte, kdo je vlastně hlavou rodiny a zda to nejste právě Vy. Zdravotně je den zaměřen na krk, šíji, hrtan, hlasivky, štítnou žlázu a na smyslové orgány. Vhodné jsou cviky zaměřené na uvolnění krční páteře a pozornost věnovaná sluchu.

Láska

Využijte příznivý vliv Luny ve Vašem znamení a dopřejte si smyslný prožitek. Měli byste mít vše potřebné k uspokojení Vašich smyslů a milý důvod k tomu, za něco se odměnit. Velmi bystře zpozorujete, co Vám chybí k vyjádření spokojenosti a také si to směle umožníte.