Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

25.11.2021

Horoscope

Býk

21. 4. - 21. 5.

Milí Býci, čtvrtek Vám může více zviditelnit, v jaké záležitosti si musí druhý poradit sám a tím přijmout důležitou životní zkušenost. Luna ve Lvu Vám může více projevit sebestředné jednání druhého, kterému nemusíte porozumět.

AoL icon

Kariéra

V pracovní oblasti Vás dnešní situace mohou navádět k rychlému tempu a k potřebě stihnout toho co nejvíce. Zapříčinit to může i méně náročná práce a vlastní vyjádřená ochota druhému pomoci. Budete moci uplatnit svůj originální styl a smysl pro detail.

AoL icon

Zdraví

Luna se pohybuje ohnivým znamením Lva. Navyšuje temperament a náruživost. Dodává odvahu něco nového si vyzkoušet. Zdravotně je den zaměřen na srdce, cévy, krevní oběh, páteř, zádové svaly a na smyslové orgány. Vhodné je barvení a vyživující péče o vlasy a dostatek pohybu na podporu krevního pohybu.

AoL icon

Láska

Dnešní ohnivé energie dne a probuzená lví síla, Vám může i v domácím prostředí pomoci významně něco posunout vpřed. Sami si budete moci povšimnout toho, kdo si k nabrání nové moudrosti volí jiný způsob, než jaký byste očekávali. Měli byste mít příležitost zabývat se něčím, co se i pro Vás vzrušující a oslnivé.

Promotion