Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

26.11.2021

Horoscope

Býk

21. 4. - 21. 5.

Milí Býci, dnešní den Vám umožní prožívat i to, co Vám mohlo delší dobu chybět. Věnovat se budete moci příjemnějším aktivitám a také se v lehkosti spolehnout na někoho, kdo Vám vždy rád s něčím pomůže. Mocné energie dne vnáší do dne i náměty spojené se zákonem a spravedlností.

AoL icon

Kariéra

Páteční pracovní doba Vám umožní pohotově reagovat na aktuální situaci. Budete mít možnost přehodnotit, upravit či pozměnit konkrétní prosincové plány a tím vhodně navázat na budoucí dění. Potěšit Vás může i vyjádřená protislužba a navrácení toho, co Vám náleží.

AoL icon

Zdraví

Dnešní postavení Luny v ohnivém znamení Lva podporuje hravost, smysl pro humor a možnost společensky se uvolnit aktivitami, které Vás baví a přitahují. Zdravotně je den zaměřen na srdce, cévy, krevní oběh, páteř, záda a na smyslové orgány. Den upozorňuje i na případný extrém a v jakém směru se to může týkat i přístupu ke zdravému životnímu stylu.

AoL icon

Láska

V domácím prostředí se budete moci věnovat adventní výzdobě a předvánoční přípravě. Luna ve Lvu podporuje srdeční záležitosti a může Vám dnes více projevit i aktuální partnerovo zájmy a v jakém směru si je prosazuje s upřímným ohledem na druhé. Den má tendenci dopřát Vám určitý nadstandard. Nechte se mile překvapit.

Promotion