Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

29.09.2021

Horoscope

Býk

21. 4. - 21. 5.

Milí Býci, dnešní situace Vám přiblíží, s čím si již nemusíte dělat tolik starostí a co si druhý i sám zajistil a vyřešil. Očistné energie dne podporují vše, co má být již vyřešeno a zdárně ukončeno. Pocítit tak budete moci úlevu a nalezení většího vnitřního klidu.

AoL icon

Kariéra

Profesně se budete moci věnovat detailnější práci spojené s uzávěrkou měsíce září. Potěší Vás i vyjádřená snaha druhých dokončit vše, co je momentálně nutné i s ohledem na celkové dodržení firemních dohod a termínů. Více můžete řešit i souvislosti s tím, kdo končí nebo jaká služba již nebude do dalšího období nutná.

AoL icon

Zdraví

Luna se přehoupla do vodního znamení Raka. Podporuje rodinné zájmy a upřímnou snahu vzájemně sdílet své pocity s druhými. Zdravotně je den zaměřen na trávení, žaludek, žlučník, játra, hruď a na mléčné žlázy. Vhodná je lymfatická masáž, zvýšený příjem tekutin, lehká strava a cviky na zpevnění prsou.

AoL icon

Láska

V domácím prostředí se budete moci soustředit na to, co je zapotřebí závěrem měsíce září dodělat, odklidit, pročistit a případně i odvézt do sběru. Den připomíná i téma vody a domácích spotřebičů, které využívají vodu. Potěšit Vás může i nákup myčky nebo nové pračky. Zajímat Vás mohou i úspory ohledně vytápění a jaké jsou aktuální možnosti.

Promotion