Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

05.01.2022

Horoscope

Kozoroh

22. 12. - 20. 1.

Milí Kozorozi, dnešními zaznamenanými postřehy můžete pocítit chuť něco spontánně změnit. Luna ve Vodnářích přináší další čerstvé novinky, které mohou být impulsem k určité výměně konkrétního plánu.

AoL icon

Kariéra

V pracovním prostředí se můžete více zabývat novými zákony a co se od letošního roku také mění. Dnešní příchozí podnět Vám může odhalit dosud nezaznamenanou skutečnost, která může i něco významně změnit. Den přeje studiu a může Vám i skrze dnešní situaci nabídnout možnost něco nového se naučit.

AoL icon

Zdraví

Luna se pohybuje vzdušným znamením Vodnáře. Přináší svěží informace z okolí a veřejné sféry, které napomáhají bystře se něčemu přizpůsobit. Zdravotně je den zaměřen na dolní části končetin, kotníky, lýtka a na žíly. Vhodný je aktivní pohyb na podporu krevního oběhu a jemná masáž lýtek a kotníků.

AoL icon

Láska

Energie dne přináší svěží pohyb do konkrétní stagnace, která i Vám nemusela vyhovovat. V milostné sféře přináší i nečekané nové náměty, které mohou více zviditelnit, v jakém směru si vzájemně věnujete vlastní volno pro své osobní zájmy. Děti mohou trochu více rebelovat a tím Vám i naznačovat, co nového je upřímně zaujalo.

Promotion