Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

14.10.2021

Horoscope

Kozoroh

22. 12. - 20. 1.

Milí Kozorozi, svěží energie dne podpoří Vaše přátelské vztahy příjemnou možností setkat se s přáteli a o něčem novém si otevřeněji popovídat. Potěšit Vás tak může i konkrétní novinka, kterou budete moci šikovně využít a něco příjemného tím uskutečnit.

AoL icon

Kariéra

Čtvrteční atmosféra dne Vám může nabídnout skvělý tip něco vylepšit či jinak zmodernizovat. Zaujmout Vás může i konkrétní vědecká či výzkumná studie, která více odkrývá nové moderní možnosti. Dnešní informace mohou i nepřímo potvrdit, v jakém směru se boří staré hranice a omezení a určitá nefunkčnost.

AoL icon

Zdraví

Luna se přehoupla do vzdušného znamení Vodnáře. Nabízí prostor pro získání aktuálních informací a poznatků, které Vám umožní věnovat se novým a perspektivním plánům. Zdravotně je den zaměřen na bérce, lýtka, kotníky, žíly a na endokrinní systém. Vhodná je vyvýšená pozice nohou a boj proti křečovým žilám.

AoL icon

Láska

V domácím prostředí budete moci dnešní den věnovat obohacující konverzaci s druhými a mít tak i možnost zachytit důležitou informaci, která Vám pomůže nad něčím vyzrát. Týkat se to může i zahraničního obchodu a cestovního ruchu. Partner může přijít s chytrým nápadem, na čem dlouhodoběji ušetřit a mít vůli Vás o něčem přesvědčit.

Promotion