Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

15.09.2021

Horoscope

Kozoroh

22. 12. - 20. 1.

Milí Kozorozi, den nabízí vítanou změnu zaměření. Podpořit Vás v tom může i dnešní postavení Luny ve Vašem znamení. Dnešní aktivity by měly mít něco společného se zábavou a s tím, co Vás opravdu baví a naplňuje. Den otevírá téma sebelásky a jak ji sami se sebou prožíváte.

AoL icon

Kariéra

V pracovní oblasti dnes můžete mít trochu napilno. V průběhu dne Vás mohou zdržovat různé rozhovory a jiné všetečné otázky ostatních, na které budete muset obratně reagovat. Objevit se může situace, kterou máte rádi, i když pro někoho jiného může být až stresující.

AoL icon

Zdraví

Luna se pohybuje Vaším znamením. Nabídne Vám příležitost cítit se jako ryba ve vodě. Měli byste oprášit svůj humor a zviditelnit tím svůj půvab a přirozený šarm. Zdravotně je den zaměřen na klouby, vazy, nehty, kolena a na kosti. Druhý Vám může pochválit Vaše upravené nehty a požádat Vás o malou radu.

AoL icon

Láska

Den nabízí možnost někam si vyjet a něco nového poznávat. Dnešní náhodný námět Vám může připomenout, co jste si někdy chtěli také vyzkoušet nebo co jste si v dětství přáli. Příjemné energie dne Vám mohou dnešní aktivitou více roztáhnout křídla a dát Vám signál k nevídanému prožitku.

Promotion