Přejít k hlavnímu obsahu
Horoscope

Kozoroh

22. 12. - 20. 1.

Milí Kozorozi, den přináší nové poznání a zvýšenou touhu po dobrodružství. Měli byste mít možnost postřehnout, v jakém směru se zdokonalujete a jaká praktická aktivita Vám umožňuje něco nového zkoumat. Dopřejte si vnímat kouzlo dnešní Svatojánské noci.

Kariéra

V pracovním prostředí mohou i dnešní okolní vlivy něco změnit. Více se projeví i důsledek minulých událostí a v jakém směru se něco nového vytváří. Potěšit Vás tak může i neplánovaná méně náročná práce či výpomoc, se kterou jste nemuseli počítat.

Zdraví

Luna se přehoupla do zemského znamení Býka. Napomáhá uplatnit své předešlé zkušenosti a na něco tím skvěle navázat. Příjemnou pozvánkou ke zkvalitnění péče o tělo Vám mohou být i naše příspěvky, uveřejněné na našich stránkách. Zdravotně je den zaměřen na krk, šíji, mandle, hlasivky, štítnou žlázu a na smyslové orgány. Vhodná je i domácí bio pleťová maska a jemná masáž krku a dekoltu.

Láska

Trochu roztržité energie dne mohou svádět k rychlým spontánním reakcím, které mohou více zviditelnit Vaše zájmy a druhého tím i něčím milým překvapit. Uvažovat můžete o novém rodinném výletě či návštěvě místa, které Vám nabídne i příjemný degustační prožitek.