Přejít k hlavnímu obsahu
Horoscope

Kozoroh

22. 12. - 20. 1.

Milí Kozorozi, příjemná změna zaměření Vás může lákat do obchodů k nákupům nových praktických věcí které Vám udělají radost. Více můžete myslet na společné potřeby a zážitky, které na Vás čekají a čím je ještě obohatit.

Kariéra

V pracovní oblasti se budete moci věnovat tomu, co Vám dává záruky i do dalších dnů a co sami chcete mít pod kontrolou. Den může být pracovně více vytížený a to i tím, co je nutné ještě dnes udělat a uzavřít. V určitém směru může být den i termínově zavazující.

Zdraví

Luna se pohybuje zemským znamením Býka. Napomáhá věnovat se rodinným zájmům a zálibám. Podporuje vzájemnou ochotu vypomoci si a také se za to odměnit. Zdravotně je den zaměřen na krk, šíji, hrtan, hlasivky, mandle, uši, štítnou žlázu a na smyslové orgány. Citlivěji můžete vnímat i dotyky a dopřát si tím i příjemný prožitek.

Láska

Den přeje rodinnému štěstí a labužnickým zážitkům. Potěšit Vás tak může i to, co máte v plánu a jaký zážitek jste si předem zajistili. Více práce můžete mít i s přípravou na akci, při které budete moci vyjádřit Vaši bohatou pohostinnost či mít možnost nechat se od někoho rozmazlovat a hýčkat.