Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

25.11.2021

Horoscope

Kozoroh

22. 12. - 20. 1.

Milí Kozorozi, čtvrteční energie dne vnáší do života chuť něco nového si vyzkoušet a prakticky to i příjemně zužitkovat. Den navyšuje touhu po určitém luxusu a může Vás lákat k netradičnímu prožitku. Budete moci druhému naznačit, do čeho nového se s odvahou pouštíte.

AoL icon

Kariéra

Pracovní doba Vás může dnešními náměty nasměrovat k méně náročné a složitější práci. Instinktivně se budete vyhýbat stresovému napětí a zohledníte tím i svůj přístup ke zdraví. Potěšit Vás může i úspěšné jednání a vstřícný přístup z druhé strany.

AoL icon

Zdraví

Luna se pohybuje ohnivým znamením Lva. Podporuje vnitřní sílu a dodává do dne motivující prvky k projevení osobitého temperamentu. Zdravotně je den zaměřen na oblast srdce, cév, páteř, zádového svalstva a na smyslové orgány. Vhodné je zastřižení konečků vlasů a vyživující péče o vlasy.

AoL icon

Láska

V domácím prostředí si budete moci vytvořit podmínky k originální tvorbě něčeho, co Vám přináší radost a potěšení. Myslet můžete více na druhé a mít snahu něčím je inspirovat. Překvapit Vás může i vyjádřené prosazení druhého, ve věci, která může být i pro Vás nová.

Promotion