Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

26.11.2021

Horoscope

Kozoroh

22. 12. - 20. 1.

Milí Kozorozi, i přes všechna nová opatření se budete moci věnovat příjemnějším záležitostem. Těšit se můžete na adventní výzdobu a jiné praktické aktivity spojené s vánočními nákupy.

AoL icon

Kariéra

Páteční pracovní doba Vám umožní něco fakticky zhodnotit. Den otevírá i náměty spojené s celkovým rozpočtem, náklady a výdaji. Budete moci i něco regulovat a to i ohledně plánování prosincových aktivit. Něco se Vám může zdát i nespravedlivé.

AoL icon

Zdraví

Luna se pohybuje ohnivým znamením Lva. Podporuje aktivity, které posilují životní sílu a vzájemnou důvěru. Zdravotně je den zaměřen na oblast srdce, cév, krevního oběhu, páteře, zad a na smyslové orgány. Dopřejte si laskavou péči a určitý nadstandard, který uspokojí Vaše smysly.

AoL icon

Láska

V domácím prostředí budete moci využít příznivý vliv Luny ve Lvu a zaregistrovat tím i určitou výhodu, na které budete moci i ušetřit. Den může více odkrýt partnerovo srdeční záležitost a v jakém směru potřebuje získat rovnováhu. A to i aktivitou, na kterou se mohl delší dobu těšit a která prospěje i Vám.

Promotion