Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

29.09.2021

Horoscope

Kozoroh

22. 12. - 20. 1.

Milí Kozorozi, den nabízí zviditelnění konce jednoho období. Pocítit můžete i určitou nostalgii z toho, co končí a vyzdvihnout tím to dobré a přínosné, co Vám toto období dalo. Vracet se může někdo blízký i z delší cesty nebo jinak Vám naznačit, v čem již nemusíte mít o druhého strach či jinou starost.

AoL icon

Kariéra

Profesně Vám i dnešní příznivé okolní vlivy pomohou věnovat se uzavření měsíce září a něco již dnes dokončit či jinak dořešit. Více se zviditelní, co již nemá do dalšího měsíce význam a tendenci k růstu. Potěší Vás vyjádřené pravdivé skutečnosti a jasně projevené dobré úmysly druhého.

AoL icon

Zdraví

Luna se přehoupla do vodního znamení Raka. Navyšuje vlastní vnímání pocitů, které Vám umožní moudrým postojem uzavřít konkrétní téma minulého období. Zdravotně je den zaměřen na trávení, žaludek, žlučník a na játra. Využít můžete očistné energie dne k vnitřní očistě těla, duše i mysli. Vhodná je lehká strava a zvýšený příjem tekutin.

AoL icon

Láska

V domácím prostředí se budete moci věnovat tomu, co je zapotřebí odstranit či jinak odklidit. Uvítat můžete i vyjádřenou snahu druhého, něco Vám pomoci odvézt či jinak zlikvidovat případný odpad a to i ze zahrady. Řešit můžete i otázku kompostu či jinak se zajímat o tříděný odpad a řízený pořádek.

Promotion