Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

05.01.2022

Horoscope

Lev

23. 7. - 22. 8.

Milí Lvi, den přináší vítané uvolnění a to skrze nutkání něco si vylepšit či jinak vhodněji nakombinovat. Vliv Luny ve vzdušných Vodnářích láká k načerpání nových informací, které se mohou týkat i konkrétní potřeby, získat více pozatků v určitém oboru.

AoL icon

Kariéra

Pracovní události Vám mohou i nepřímou cestou více zviditelnit, co se letošním rokem mění a jak to souvisí i s novými zákony. Potěší Vás dnešní výměna informací a vlastní soustředěná práce. Budete moci na něco svižněji navázat a pocítit tím i vnitřní motivaci.

AoL icon

Zdraví

Luna se pohybuje vzdušným znamením Vodnáře. Přináší i nečekané zvraty a to i skrze příchozí nové informace a dnešní zaregistrované postřehy z veřejného života. Zdravotně je den zaměřen na holeně, lýtka, kotníky, žíly a na endokrinní systém. Vhodná je jemná masáž lýtek a kotníků a snaha přizpůsobit si konkrétní cvičení a něčím jej oživit.

AoL icon

Láska

V domácím prostředí Vás mohou i rodinné okolní vlivy nasměrovat ke spontánní volbě a tím i k možnosti zabývat se tím, co Vás samotné láká a přitahuje. Den přeje novému poznání a navyšuje touhu něco se naučit se jinak v něčem více vzdělat. Děti mohou přeskakovat od jedné aktivity do druhé.

Promotion