Přejít k hlavnímu obsahu
Horoscope

Lev

23. 7. - 22. 8.

Milí Lvi, sobotní čas nabízí příležitost k zaznamenání důvěrnějších rodinných informací, které se k Vám již mohou dostat. Luna ve Štíru Vám může i skrze příchozí podněty nabídnout možnost zachytit vnitřní automatickou tendenci mít z něčeho neodůvodněné obavy a pomoci Vám je vědomě usměrnit.

Kariéra

V pracovním prostředí bystře prohlédnete, co je aktuálně možné upřednostnit a to i ohledně novinek a příchozí nové sezóny. Den přináší určitý podnět k pohotové výměně či změně, která mohla být i neplánovaná.

Zdraví

Luna se přehoupla do vodního znamení Štíra. Svým tajuplným vlivem předem upozorňuje na to, co přirozeně končí a na co se tím i předem připravit. Zdravotně je den zaměřen na intimní oblast, močové cesty, vylučovací orgány a na nervový systém. Vhodný je dostatek tekutin a jemná péče o intimní partie.

Láska

Květnová sobota nabízí svěží a atraktivní programy, které si budete moci sami zvolit a těšit se z toho, co Vám přináší vítané uvolnění. Povšimnout si můžete i určitého extrémního konání druhého, kterým se snaží něco vnitřně regulovat a posílit tím vlastní pocity svobody.