Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

14.10.2021

Horoscope

Lev

23. 7. - 22. 8.

Milí Lvi, transformační energie dne Vám mohou více přiblížit, v jaké oblasti jste změnili k něčemu přístup a zda Vám to přineslo i naplnění Vašeho očekávání. S někým blízkým se budete moci názorově na něčem shodnout a zaujmout tím pravdivý a upřímný postoj.

AoL icon

Kariéra

V pracovní oblasti se mohou dnešním názorovým střetem bořit konkrétní omezení či jiné hranice, která již nepřináší perspektivní vyhlídky. Budete se moci zabývat novými plány a skvěle tak navázat na aktuální možnosti, které se přirozeně nabízí. Den přeje vzdělanosti a nabídkám kurzů, které mohou obohatit či jinak rozšířit odborné znalosti.

AoL icon

Zdraví

Luna se přehoupla do vzdušného znamení Vodnářů. Přináší vstřícné společenské chování spojené s bohatými a nápaditými úvahami. Podporuje moderní vědu. Zdravotně je den zaměřen na holeně, lýtka, kotníky a žíly. Vhodné jsou spíše krátké procházky a jemná olejová masáž stehen, lýtek a kotníků. Den přeje i námětům spojeným s bojem proti křečovým žilám.

AoL icon

Láska

Vodnářské energie dne podporují nezávislost a svobodné vyjádření. Dnešní aktuální informace Vám mohou přispět k získání nového úhlu pohledu a osvobozujícího AHA momentu. Den podporuje společenské vztahy a tak Vás může čekat i milá pozvánka na akci či jiná příjemná návštěva. Více se zviditelní i téma úspor a chytré domácnosti.

Promotion