Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

15.09.2021

Horoscope

Lev

23. 7. - 22. 8.

Milí Lvi, dnes byste měli mít příležitost zviditelnit Váš talent a přirozený šarm. Den voní novotou a je docela možné, že si dnes pro sebe něco nového pořídíte. Můžete mít i zvýšenou touhu druhého něčím pěkným obdarovat a ještě dnes to realizovat.

AoL icon

Kariéra

V pracovní oblasti dnes můžete sklidit zasloužený obdiv a to i případnou obratnou komunikací s druhými. Druhému budete moci předvést, jak si prakticky poradíte a co i pravidelněji používáte k dosažení efektivních výsledků. Můžete tak být milou inspirací pro druhé a tím i upevnit kolegiální vztahy.

AoL icon

Zdraví

Luna se pohybuje zemským znamením Kozoroha. Vnáší do dne náměty spojené s disciplínou a vytrvalostí. Vzpomenout si můžete, co pravidelně v tento čas obnovujete a to i v oblasti sportu a sezónních aktivit. Zdravotně je den zaměřen na klouby, kosti, vazy, nehty, kolena a na pokožku celého těla. Vhodné je i kartáčování celého těla spojeno s vyživující péčí o pokožku celého těla.

AoL icon

Láska

Příjemné energie dne Vám nabídnou i skrze druhého aktivitu, kterou máte rádi a která má na Vás blahodárný vliv. Vydat se tak můžete do kosmetického salonu a na chvíli mít možnost vypnout. Postřehnout můžete, co začalo evidentně více bavit Vaše dítko a co s projeveným zájmem začíná samo sledovat.

Promotion