Přejít k hlavnímu obsahu
Horoscope

Lev

23. 7. - 22. 8.

Milí Lvi, dnešní energie dne mohou i nepřímo vytvářet vnitřní neklid a ponoukat Vás k tomu, něco zbytečně urychlit. Povšimnout si tak můžete i toho, v jakém směru máte tendenci spěchat a co je za tím také skryté. Odrýt tajemství Vám může i dnešní magická Svatojánská noc.

Kariéra

V pracovním prostředí se více zviditelní to, co má být aktuálně upřednostněno a co sami také tak vnímáte. Potěšit Vás tak může i změna přístupu někoho z blízkého okolí a společná snaha něco vylepšit či prakticky cíleně posílit.

Zdraví

Luna se přehoupla do zemského znamení Býka. Zemské energie mají tendenci ukotvit reálný nový záměr a prakticky na něj směle navázat. Zdravotně je den zaměřen na krk, šíji, mandle, hlasivky, uši, štítnou žlázu a na smyslové orgány. Vhodná je prevence zaměřená na odblokování krční páteře, peeling a péče o pleť.

Láska

Den nabízí svěží podporu do rodiny a to i vyjádřenou ochotou druhého o něčem Vás detailněji informovat. Získávat tím můžete i příjemnou inspiraci a zájem o něco, co Vás samotné nemuselo napadnout. Konkrétní impuls Vám tak může dát i pomyslné razítko k tomu, něco spontánně podniknout.