Přejít k hlavnímu obsahu
Horoscope

Lev

23. 7. - 22. 8.

Milí Lvi, pátek Vám přináší svěží vítr do plachet a velmi chytré a pohotové reakce na to, jak a čím využít potenciál dnů k osobnímu růstu. Postřehnout můžete i určitou osobní výzvu a mít příjemnou motivaci ji i podpořit.

Kariéra

Páteční energie dne umožňují zaznamenat vítané uvolnění atmosféry a příležitost věnovat se tomu, co již má přesvědčivý potenciál a je součástí budoucích perspektivních plánů. Je možné, že budete moci odejít dříve z práce domů či mít příležitost být v jiném prostředí a čerpat tím nové poznatky.

Zdraví

Luna se dnes přehoupla do zemského znamení Panny. Napomáhá v něčem si udělat pořádek a tím upevnit i vnitřní jistoty a dobré úmysly. Zdravotně je den zaměřen na slinivku, slezinu, tenké a tlusté střevo a na nervový systém. Potěšit Vás může i začátek dýňové sezóny a obohacení každodenního jídelníčku.

Láska

Vítá Vás Podzimní rovnodennost. Umožňuje prohlédnout i určitý poločas a příležitost něco příznivě nasměrovat a postupně se tím i více zabývat. Vliv Luny v Panně vnáší do dne určitý rozkaz, kterému se však nebráníte a sami tím vědomě přebíráte osobní odpovědnost za sebe.