Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

25.11.2021

Horoscope

Lev

23. 7. - 22. 8.

Milí Lvi, dnes je Váš den D. Budete moci zachytit příjemnou inspiraci a sami se věnovat tomu, co Vás vždy potěší. Vydat se můžete na nákupy a přímo si dnešní nákup pocitově skvěle vychutnat. Pocítit můžete i navýšené vnitřní vzrušení a touhu společensky se více zviditelnit.

AoL icon

Kariéra

Profesně dnes můžete pocítit možnost vědomě se zhostit osobní výzvy a plně projevit svůj profesní potenciál. Zpětné vazby Vám mohou potvrdit Váš přínosný vliv celku a v jakém směru se podílíte na celkovém úspěchu. Sklidit tak můžete i zasloužený obdiv a osobní ocenění.

AoL icon

Zdraví

Luna se pohybuje Vaším znamením. Podpoří Vaše zdravé odhodlání a žhavý temperament. Svým osobitým přístupem budete moci nenuceně někoho mladšího i něco pěkného naučit a v lehkosti tím předat své zkušenosti. Zdravotně je den zaměřen na srdce, cévy, krevní oběh, páteř, záda a na smyslové orgány. Dopřejte si vyjádřit štědrost vůči sobě a to i konkrétní luxusnější péčí o své tělo.

AoL icon

Láska

V domácím prostředí může Vaše blízké mile překvapit Váš spontánní nápad a vyjádřená kreativní vášeň. Pustit se můžete do něčeho nového, co si od Vás může vyžádat i odvážný přístup. Instinktivně si vyberete nenáročné náměty, které Vám umožňují vyhýbat se stresovému napětí.

Promotion