Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Horoscope

Lev

23. 7. - 22. 8.

Milí Lvi, den nabízí určitou zajímavou nabídku a pestrý výběr zboží a služeb. V určitém směru můžete pocitově více zaznamenávat příznivé okolní vlivy a jaké nové aktivitě či záměru budete moci věnovat pozornost.

Kariéra

V pracovním prostředí se mohou více řešit již prosincové předběžné úmluvy a to i v závislosti na tom, co nutného čeká někoho z kolegů. Dnešní situace může sama upozornit na to, jaký přístroj či zařízení je zapotřebí zkontrolovat či mu věnovat zvýšenou pozornost.

Zdraví

Luna se ještě chvíli pohybuje ohnivým znamením Střelce. Přináší i téma zahraničních cest spojených s vánočními trhy či nabídku k přátelskému posezení. Zdravotně je den zaměřen na boky, kyčle, stehna, záda a také na kosti a klouby. Vhodné jsou méně fyzicky náročné aktivity a uvolňující masáž celého těla.

Láska

Vliv Luny v ohnivém Střelci navyšuje tendenci dopřát si určitý risk či dobrodružství, které může být spojeno i s tím, co si sami chcete vyzkoušet a to i ohledně vaření a předvánočního pečení. Potěšit Vás může i to, na čem se v rodině dohodnete a jaký pestrý výběr možností si umožníte.