Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

26.11.2021

Horoscope

Lev

23. 7. - 22. 8.

Milí Lvi, Luna se pohybuje Vaším znamením a umožní Vám pohotově reagovat na aktuální situaci a něco si tím i úspěšně zařídit. Sami budete moci výrazněji pocítit, jaké máte možnosti k dosažení vnitřní rovnováhy. Dnešní podnět Vám může názorně ukázat, v jakém směru si zasloužíte ocenění.

AoL icon

Kariéra

V pracovním prostředí Vás může čekat více významný den. Podařit se Vám může dosáhnout tíženého výsledku, na kterém Vám delší dobu záleželo. Detailněji můžete probírat prosincové plány a v jakém směru se celkově něco mění a to i v návaznosti na celkovou situaci.

AoL icon

Zdraví

Luna se pohybuje Vaším znamením. Podporuje společný rodinný úspěch a i skrze dnešní dění může Vašemu blízkému více projevit i to, v jakém směru jste také silná a jedinečná osobnost. Zdravotně je den zaměřen na oblast srdce, cév, krevního oběhu, páteře, zad a na smyslové orgány. Dopřejte si na něco navázat v lehkosti bytí. Vhodná je pozornost věnovaná činnosti, která Vás baví a naplňuje radostí.

AoL icon

Láska

Mocné energie dne mohou více zviditelnit zákonná opatření a v jakém směru nemůžete mít něco pod kontrolou a je zapotřebí to přijmout. V praktickém životě Vám aktuální energie dne může pomoci něco moudře korigovat, upravit a přehodnotit. Den připomíná i roční poplatky a různé domácí periodické rodinné výdaje.

Promotion