Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

29.09.2021

Horoscope

Lev

23. 7. - 22. 8.

Milí Lvi, čekat Vás dnes může úřední jednání či jiná významná aktivita, která ukončí určité přechodné období a umožní Vám něco nového odstartovat. Pocítit můžete úlevu a zdárné vyřešení konkrétní složitější situace.

AoL icon

Kariéra

Profesně se Vám dnes podaří dokončit vše, co je aktuálně nutné. Přijít Vám může i důležitý dokument či jiná zpráva, která Vám pomůže něco fakticky dokončit a uzavřít. Více se projeví celkové skutečné výsledky a co již nemá tendenci k pokračování. Odpadnout Vám může i konkrétní schůzka, která by pro Vás nemusela mít tížený efekt.

AoL icon

Zdraví

Luna se přehoupla do vodního znamení Raka. Vnáší do dne možnost dořešit konkrétní situaci a tím si i pocitově ulevit. Den má očistný charakter a podvědomě Vás může nasměrovat k tomu, od něčeho se odpoutat. Zdravotně je den zaměřen na trávení, žaludek, žlučník a na játra. Vhodná je detoxikační kúra a pozornost věnovaná tomu, co Vám neprospívá.

AoL icon

Láska

V domácím prostředí se budete moci soustředit na to, co je zapotřebí odklidit či jinak vyčistit. O slovo si může říci i domácí odpad či jiné téma spojené s vodou nebo s topením. Podvědomě můžete mít snahu zlikvidovat vše nepotřebné a to i na zahrádce. Dohlédnout můžete na své děti, aby Vám pomohly důkladněji třídit odpad.

Promotion