Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

05.01.2022

Horoscope

Panna

23. 8. - 22. 9.

Milé Panny, dnešními novými poznatky a informacemi můžete zaznamenat i nečekaný zvrat a tím i příležitost něco tím i příznivě ovlivnit. Den podporuje touhu po novém poznání a může Vám dnešní situací nabídnout možnost, něčemu dát svěží pohyb.

AoL icon

Kariéra

V pracovní oblasti Vám i dnešní dění může pomoci detailněji poznat, jaké výhody a změny přináší i nové zákony letošního roku. Seznamovat se můžete i s novým počítačovým programem či jinou novou technologií. Dozvědět se můžete aktuální různé souvislosti, které se týkají nových změn a nečekaných událostí.

AoL icon

Zdraví

Luna se pohybuje vzdušným znamením Vodnáře. Podporuje veřejný život a to i vlastní projevenou snahou něco nového objevovat a poznávat. Zdravotně je den zaměřen na dolní části končetin, lýtka, kotníky, žíly a na endokrinní systém. Vhodné jsou nové cvičební programy a aktivní pohyb na podporu krevního oběhu.

AoL icon

Láska

Luna ve Vodnáři podporuje veřejné zájmy a vnáší do dne i možnost zapojit se do kolektivu lidí, kteří mají podobné smýšlení jako Vy. Souviset to může i s novoroční výzvou a možností dnešními kroky projevit touhu něco pro sebe udělat a pocítit tím i vítanou změnu. Intenzivněji můžete prožívat i vnitřní svobodné pocity, co jste si sami dle své vůle zvolili.

Promotion