Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

11.06.2021

Horoscope

Panna

23. 8. - 22. 9.

Milé Panny, dnešní radostné náměty Vás budou moci přesměrovat na ty příjemnější starosti. Potěší Vás i snadné vyřízení dnešních povinností a obohacující přímá komunikace s druhými. Druhý Vás může svými úvahami i nezištně nasměrovat ke skvělému nápadu.

AoL icon

Kariéra

Páteční pracovní doba Vám nabídne mírnější zátěžové tempo a vzájemnou obohacující spolupráci. Vynikne Váš kolegiální přístup a skvělé kombinační schopnosti. Zjistíte, co lze efektivně zjednodušit a tím i na něčem ušetřit.

AoL icon

Zdraví

Luna se přehoupla do vodního znamení Raka. Přináší potřebu obohatit se příjemnými prožitky a tím si dodat spokojené pocity. Zdravotně je den zaměřen na žaludek, játra, lymfatický a nervový systém. Dopřejte si více hudby, zpěvu a tance a více volné zábavy. Vhodná je lehká strava a pozornost věnována pitnému režimu.

AoL icon

Láska

V domácím prostředí se skvěle shodnete na tom, čím si obohatíte víkendový program. Vyjádřením svého přání si sympaticky vzájemně potvrdíte, jaké zážitky Vám chybí a něco pěkného si naplánujete. Překvapit Vás může i dokonalá souhra náhod.

Promotion