Přejít k hlavnímu obsahu
Horoscope

Panna

23. 8. - 22. 9.

Milé Panny, květnová sobota Vám nabídne příležitost k aktivitám, které Vás potěší a při kterých se budete moci věnovat tomu, co Vám samotným dodává podněty k vítanému uvolění.

Kariéra

Sobotní pracovní doba si může vyžádat i určitou reorganizaci a stěhování toho, co již není aktuální. Měnit můžete i přednost některých výrobků a bystře zhodnotit, co je do další sezóny prioritou a lákadlem pro Vaše klienty. Zaznamenat můžete i kritiku či podnět k tomu, co je již nevyhovující.

Zdraví

Luna se přehoupla do vodního znamení Štíra. Přinést Vám může zajímavou informaci, která Vám bude moci odhalit konkrétní rozhodnutí někoho z Vašich blízkých. Zdravotně je den zaměřen na intimní oblast, močové cesty, konečník a na nervový systém. Vhodná je bylinná sedací koupel a jemná péče o intimní partie.

Láska

Luna se přehoupla do tajemného Štíra a může Vám přinést novinku o tom, co chce druhý v blízké době uskutečnit. S přicházejícím Úplňkem se může jednat o to, kdo v určité oblasti končí a co nového začíná podnikat. Den nabízí i svěží AHA moment a to věci, která mohla být pro Vás tradiční a neměnná.